| Andrutza_9535 a întrebat:

Sall...
am vazut un film cu un autocar de copii care este lovit de tren. E o fetita care o bantuie pe una si vrea sa o ajute sa o prinda pe o baba care se contumeaza si ii prinde pe adolescenti. Ii coase paia la gura.etc. Am uitat cum se numeste.care`l stie.plizz help me

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Fingerprints se numeste happy

2 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Si eu am vazut filmul dar chiar nu imi mai amintesc numele...imi pare sincer rausad

| Cigαяєttє a răspuns:

Si eu l-am vazut dar nici eu nu mai stiu cum se numestelaughing