| TDGMeebu a întrebat:

Buna!

M`am uitat aseara la Al Saselea Simt pe primaTV si mi-am adus aminte de un film de groaza care incepea cu un vechi accident. Un autocar plin de copii care a trecut pe calea ferata iar autocarul a fost lovit de tren. Toti copiii au murit, iar oamenii spuneau ca daca opresti masina in locul acidentului fara frana de mana trasa fantomele copiilor vor impinge masina. Si asa era.

Chestia este ca vreau sa stiu numele filmului.

Il stie careva?

Si eventual de unde pot sa-l downloadez cel mai repede cu subtitrari?

Mersi mult de tot! kiss

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Fingerprints(2006) http://www.imdb.com/title/tt0790662/plotsummary

4 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Darkness

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numea What are you doing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mery sangeroasa e numele filmului.Sa stii si sa fii mai atenta-atent

| Bubulet a răspuns:

Eu il stiu dar nu mai stiu cum se numeste oricum daca aflu ti-l zic.parca era ceva de genul cu o fata care ea o vazuse pe fetita accea si la sfarsit a aparut omul ala acolo care de fapt era tatal fetitei