| ToySolider a întrebat:

Sall...Imi puteti spune niste filme Horror(100%) din 2012...Cu Zombie sau Vampiri..In fine sa fie Horror happy..Multumesc Anticipat!

6 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Daca vrei film nou, uita`te la serialul the walking dead. are vreo 2-3 sezoane, deci e ca si cum te`ai uita la mai multe filme. plus ca serialul e foarte bun. si inca ceva: putine filme horror din anii 2000+ sunt bune... daca vrei filme cu adevarat bune, uita`te la filmele lui john carpenter si la filmele facute dupa cartile lui stephen king(e autor de carti de groaza). le gasesti pe imdb( http://www.imdb.com/name/nm0000175/ si http://www.imdb.com/name/nm0000118/ )

| DianaIstratii a răspuns:

1.Let The Right One In
2.Fright Night
3. Drag me to hell
4.The Collector
5. Dead Silence
6.13 Fantome
7.SAW
8.Drag me to hell
9.The grudge
10. Oglinzile malefice
11.The others finalul face tot filmul:d
12.House of Wax
13.,Black Christmas
14. MindHunters
15.Cabin Fever
16.The Grudge
17.The Rite
18.The Exorcism of emily rose
19.Jeepers Creepers
20. Pulse
21.The Texas Chainsaw Massacre
22. Casa de ceara
23.Chernobyl Diaries
24.The Devil Inside
25.,The Darkest Hour
26.Grindhouse

Doar atat stiu.happy
Sper sa-ti alegi ceva din lista de mai suswinking
Vizionare placuta!big grin

| akbaa a răspuns:

De ce te-ai uita la o porcarie de film horror cand exista www.theync.com unde totul este real?

| LisaBon a răspuns:

Incearca seria Pharanormal Activity
Sincer, mi s-a facut pielea de gaina cand le-am vizionat. Le recomand!

| Kkovaa a răspuns:

The grudge. Bloody marry. Chucky