| tiaRa12 a întrebat:

Stie cineva filme cu vampiri varcolaci zombie etc ceva horror si mai am o intrebare a vazut cineva filmul piranha 2012 eu l-am vazut pe cel din 2010 dau fundita celi care imi raspunde macar la o intrebare

6 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Da, l-am vazut pe ala din 2012, da ala din 2010 mi-a placut mai mmult

| tiaRa12 explică (pentru CorneliaC):

Ala din 2012 e mai horror sau nu decat acel din 2010

| 1ull1 a răspuns:

Incearca Doghouse, Saw, Mirrors, Pirahnia 3dd, Drag me to hell, Devoratorul de oase( sau colectionarul am uitat numele exact dar incearca asa).

| Anonimul2k188 a răspuns:

The Walking Dead este cel mai tare serial cu zombie, merita vazut.

| raluca155 a răspuns:

Uita-te la Zombieland, este horror/actiune/comedie...si un film cu vampiri foarte bun, dupa pararea mea, Interview with a vampire, cu Brad Pitt si Tom Cruise, asta daca nu l-ai vazut, e de prin 1994, dar e foarte tare.

| Anonim25382 a răspuns:

Filme: "Ziua Z: Apocalipsa" (cu brad Pitt, este cu zombie)
seriale: "The vampire diaries" sau "The walking dead".