| StayChill a întrebat:

Sall pufosilor! Imi raspunde cineva la o intrebare?
Poate unii dintre voi si-l amintesc pe Marcelino Pan Y Vino (aici e o poza:http://static.cinemagia.ro/......ne.jpg).As vrea sa vad macar un episod in romana, daca ma puteti ajuta.Eu am cautat o zi intrega,alaturi de verisoara mea, dar nu e de gasit.Va rog sa imi dati si mie niste link-uri unde il pot gasi, dar sa il gasesc sigur.Multi mi-au dat site-uri si nu mergeau. Funda nu lipseste!

2 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Nici eu nu am gasit si chiar imi place acel desen si imi lipseste foarte mult. Daca il gasesti anunta-ma!

| Fechet_Iustina_1980 a răspuns:

Nu stiu ca nici eu nul gases si imi place mult dar nu e de asit