| anonim_4396 a întrebat:

a iesit cumva filmul phineas si farb in a doua dimensiune in romana funda

Răspuns Câştigător
| andreisandu28 a răspuns:

Salut,Phineas and Ferb in a2-a dimensiune nu a iesit inca, dar va iesi luna viitoarewinkingfilmu asta il astept si eu cu nerabdareee; X funda >?

3 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

De pe phineas si ferb in a doua dimensiune in romana laughing habar n-am... nu este la televizor... sau nu o sa apara?

| Karbox a răspuns:

Bagă id g.cosmin@ymail.com in lista de yahoo messenger( vezi sa scrii şi @ymail.com) Şi o să iti dau adresa de unde şă îl descarci subtitrat.

| veronicasandu98 a răspuns:

O sa-l dea luna vitoare in romana pe disney channel