| Mynu a întrebat:

In filmul Phineas si Ferb in a doua dimensiune de cate ori perry ornitorincu si perry ornitoborg face versu ala rrrr?

4 răspunsuri:
| BlueStar12 a răspuns:

Perry ornitobotul face o data dar perry ornitorincul face de o gramada de ori
de 2 ori face numai in amintirea aia a lui phineas despre cum l-au cumparat dar pana sa ajunga acolo mai face de vreo 2-3 ori si mai sunt o gramada de faze

| ghicicinesunt a răspuns:

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

De 2 ori cum a spus ghicicinesunt

| Mynu explică:

Nu cred ca 2 cel putin eu am numarat ca ornitorincu de vreo 10 ori si ornitoborgu 1. Cum sa fie 2