| florinboss10 a întrebat:

Alina Eremia din Lala Band nu stiti ce prieten sau iubit are?Funda!

Răspuns Câştigător
| PuccaPuccy a răspuns:

Alina e singură. Nu are iubit încă. A recunoscut asta în revista Bravo întru-un interviu.
Nu prea mai știu sigur numărul revistei. Sper că te.am ajutat:*

1 răspuns:
| Trifan_Ana_1980 a răspuns:

Eu stiu ca alina eremia are 19 ani, nu are iubit e singura inca. Daca vrei sa intrebi ceva eu sunt fanul nr 1. Eu sunt la curent cu stirile despre toata lumea din pariu cu viata! Daca iti mai vine o intrebare in cap spune-mi-o mie ca iti raspund eu! e ok?