| BeLyNdA a întrebat:

Am auzit ca in telenovela Aurora de pe acasatv Aurora moare.Este adevarat? Si daca ea moare ce se intampla cu Lorenzo si Martin? Si in aceasta telenovela cine sunt personajele principale? Fundiza celor care imi da mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| teoscumpik a răspuns:

Aurora moare iar lorenzo se casatoreste cu o alta femeie un personaj nou care apare iar martin se casatoreste cu vicki si au impreuna 2 copii cesar ramane cu blanca,, natalia cu tatal aurorei si vanessa cu federico inainte sa moara aurora naste o fetita pe care o creste lorenzo cu noua sa sotie... sper sa fi inteles ceva. FUNDA?

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Asteapta pana la final pe yuu tube sunt multe variante deplasate nu te lua dupa aste iar personajele principale sunt lorenzo, martin, aurora vichy cam astia asteapta pana la final e mai plpitant

| PrOEvolution a răspuns:

Buna.Pai daca Aurora moare se termina filmul pentru ca ea este subiectul principal.Nu o sa moara iti spun eu sigur.