| Iulik32 a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane Aurora Martin sau Lorenzo? si dc?

4 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Filmarile s-au incheiat de mult timp.Aurora moare, dar inainte isi exprima dorinta de a nu mai fi inghetata, decizand sa-si doneze inima.Inima ei ajunge la o avocata-Angela care,afland cine fusese donatorul,se apropie incet-incet de Lorenzo,reusind in cele din urma,sa-l cucereasca.Cei doi raman impreuna.
Martin, ranit de refuzul Aurorei, decide ca nu se va mai indragosti niciodata.Cu toate astea, se indragosteste de Vicky, fiica Vanesei Miller.Vicky sufera un accident si moare, corpul fiindu-i inghetat.Martin se ocupa de capsula ei.In momentul in care Vicky revine la viata,dupa un an petrecut in capsula, simte o atractie puternica fata de Martin, si nu-si mai aduce aminte nimic din trecut.Ea va incerca sa-l cucereasca dar Martin inca mai are sentimente fata de Aurora.Mai tarziu,Martin primeste o mostenire de la bunicul matern, dar acesta mentioneaza in testament ca mostenitorul lui trebuie sa sa casatoreasca si, timp de 5 ani sa nu divorteze.Martin se casatoreste cu Vicky si, de aici, isi da seama ca era indragostit de ea dar nu vroia sa recunoasca.

| angel74dm a răspuns:

Bună, sunt Angel... Ai mai jos un link cu toate episoadele, poţi să le vezi online... http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-telenovela-online-toate.html
Am înţeles că se termină cum Gustavo o criogenează (îngheaţă) pe Aurora într-o capsulă criogenică.

| nocomment_4400 a răspuns:

Si mie imi place ft mult auroralove strucklove strucklove struck
pai ea vrea sa se razbune pe ei din cauza lua aia care a mintit ca lorenzo nu a iubito si a umblat dupa averea ei si ia mai sp ca acum si martin umbla dupa asta deci in inima ei il iubeste pe lorenzo pentru ca a fost marea lui iubire dar dupa cate ia sp aia nu mai vrea decat sa se razbune...pana la urma eu cred ca il iubeste pe lorenzo si cand se va afla adevarul cine e cred ca va ramane cu ellove struck
sperlove struck
pup:*

| Crishulinaaa a răspuns:

Aurora va ramane cu lorenzo pentru ca ei se iubesc iar martin se va casatori cu Vicky si or avea un coli impreuna.iar Aurora va muri si lorenzo va ramane cu o blonda dar nu stiu cum o chiam dar oricum aurora si lorenzo vor avea o fitita pe care o va chema tot Aurora
sper ca te-am ajutat Funda? :X