| phantom2k a întrebat:

am o intrebare in leg cu serialul pariu cu viata suna cam nebunesc dar m-a pus pe ganduri cand am vazut ep 9 din sez 2 cand erau sechestrati elevii oricum sa trec la subiect .....in serial toate accidentele sau despartirile sunt doar cascadorii sau actorie? ca am vazut la happy hour cand vorbea dorian (andrei) cu maruta despre serial mai exact ep 9 maruta a spus "in timpul pericolului ai intrat in liceu" sau faza cu Vlad si fata aia mic ca am uitat cum se numea care o iubeste cand au facut un dans in ploaie a inceput sa planga si chiar in timpul interviului de la povestiri adevarate acest serial chiar se extinde mai mult decat pe sticla la TV ei sunt asa in viata de zi cu zi.....asai?

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

Unele intrebari sunt adevarate altele sunt actorie :d si ei se inspira mult din viata reala big grin

3 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Andrei cu ioana
Vlad si anca
nu stiu sigur daca sara si dima

| unknownn a răspuns:

Plm,telenovela aia n-are o limita minima de varsta? Ca asa se uita toti copiii la el si vin aici pe TPU cu intrebari din astea stupide.

| DenySsA97 a răspuns:

Accidentele si restul sunt inspirate din viata reala pentru ca pentru a filma acel episod producatorii sau inspirat din atacul dl perla!:*