| Alexandra_9151 a întrebat:

Cine credeti ca este mai dragut din Pariu cu Viata: Raphael Tudor (Cristi), Dorian Popa (Andrei), sau Vlad Gherman (Vlad)? Cel mai argumentat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Ahhh cristilove strucklove struckmaxima bunaciunelove struck

1 răspuns:
| Dairou a răspuns:

Vlad Gherman, este un baiat senin, orfan si plin de bucurie si fericire chiar daca nu are parinti. Are intotdeauna o atitudine pozitiva, are cati mai multi prieteni, si ii respecta foarte mult.
Funda?