| Andreiyy a întrebat:

Sall TPU, am vazut mai de mult un film cu un om,(schelet) si ziua era om normal si noaptea se facea fantoma schelet avea un lant si o motocicleta care lasa foc in urma ei. Daca ma puteti ajuta cum se numeste filu va rog. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Ghost Rider! DACA vrei sa lasi funda ok. daca nu TE AM PWP numai bine.winking

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ghost Rider..asta doar daca celelalte raspunsuri nu au fost clarelaughing)

| PяInCєSs a răspuns:

Buna, cred ca te referi la Ghost Rider depinde insa care parte, iti las trailer sa te uiti sa vezi care anume.
1. Ghost Rider 2006
http://www.youtube.com/watch?v=R1hZNHPVVAQ
2. Ghost Rider: Spirit of Vengeance
http://www.youtube.com/watch?v=iJv2Wno1cA4

Bafta!

| Jeryko a răspuns:

Ghost Riderwinking bafta

| Burondo a răspuns:

Ghost rider :X:X trebuie sa mergi la cinema sa il vezi 3D se vede super mistoo :X

| carmenatyla5689 a răspuns:

Ghost rider da happy

| zaooo a răspuns:

Ghost rider cel mai misto film de genlaughing

| Chrris a răspuns:

Ghost rider...cu Nicholas Cage! E foarte frumos filmul! Si a 2 a parte a fost filmata in Romania la Castelul Huniazilor din Hunedoaralaughing>big grin

| stelear a răspuns:

Ghost Rider!