| Ovidyu54 a întrebat:

Sall TPU, Care este filmul vostru horror preferat? ( doar un raspuns )

15 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

The ring.

| NemNUZ a răspuns:

Atrocious - Official Trailer [HD], este un film destul de nou aparut, inspirat dintr-o poveste reala. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru NemNUZ):

Esti penibil cu cersitul tau de funda

| PяInCєSs a răspuns:

Doar 1? Cam dificil mi-au placut foarte multe insa cred ca cu o mare dificultate as clasa pe locu 1 RETURN OF THE LIVING DEAD partea a 3 :)
Daca vrei sa stii si de ce iti spun, pentru ca in acest film este vb de zombie insa exista dragoste intre 2 persoane diferite adica un zombie si un om:) Daca nu l-ai vazut si iti place acest gen de film ti-l recomand din toata inima!
Uite iti las si un trailer doar ca nu prea arata esentialul :P

http://www.youtube.com/watch?v=jamKhHWetYk

| ピンク a răspuns:

The Ring.

| vvyyoo a răspuns:

House of Wax

| M25M a răspuns:

REC (1 si 2)

| ZOUKYE a răspuns:

Drag meto hell

| maximusy a răspuns:

Death silence

| AllTogether a răspuns:

Drag me to hell

| Anonim0096 a răspuns:

Exorcizarea lui Rose

| Gaara5846 a răspuns:

Masacrul Din Texas

| byianka a răspuns:

Mirrors si 1 si 2

| Oliven97 a răspuns:

House Of Wax