| xWildOn3x a întrebat:

Cere sora-mea de 4 ani sa vad care e mai bun canal de desene.
Minimaxlaughing sau Disney-Chanellaughing?
Plss.
Ca ma piseaza de ieri.
cryingcrying

13 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Si eu cred ca pentru sora ta de 4 ani, Minimax-ul e super :X Eu am 15 ani, si inca ma tot uit la Disney blushing

| Pinguuuin01 a răspuns:

Pentru patru ani, Minimax puppy dog eyes laughing.

| MarrieMarie a răspuns:

Minimax.funda?

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Jimjam pentru ea

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun si cel mai bun este boomerang si poate si minimax. disney chenel e prea... pe disney chanel sant seriale pentru copii mai mari, gen de la 7-8-9-10 ani in sus. Funda pls!

| GoBackInFuture a răspuns:

Boomerang

| Madalina84 a răspuns:

Minimax este bun, dar si disney junior care e dimineata, si cartoon network e fain

| BrOnaJeu a răspuns:

Minimax pentru varsta ei dar si disney e la fel de bun!

| mentalism a răspuns:

Minimax. Acolo sunt desene pentru varsta ei, educative sau macar non-violente. Pe Disney-Chanel mai sunt seriale din care mai poate invata expresii nu prea bune pentru. varsta ei ce pe urma le repeta la nesfarsit si atunci sa vezi nervi. Funda?

| KingstonDrifter a răspuns:

Disney-Junior

| Vrenghea_Ioana_1992 a răspuns:

Pentru 4 ani:Minimax, Disney junior, Cartoonito, Boomerang

| Alex_Aly_1973 a răspuns:

Pentru varsta sorei tale este minimax.

| Miry11 a răspuns:

Eu zic ca daca are 4 ani e mai bine minimax dar sunt si desene ca maestrul strop sau altele dar ii avertizeza. Dar mai este si boomerang care este foarte bun pentru ea. Dar si disney pentru ca este disney junior. Doar ca incepe la vreo 6-7 dimineata. Mult noroc! Funda?

Întrebări recente