| H3li0S a întrebat:

cine stie cateva filme cu razboi, actiune, comedie faine pe care le-ati vazut si voi

Dau fundoi!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ia mai citeste o data tampenia pe care ai scris-o ca, dupa ce ca e agramata (le-ati!), nici nu are vreun sens. Poate reformulezi, inteligibil. Daca nu esti in stare, roaga un adult sa te ajute.

| faramatania a răspuns:

The Expendables 2
Fire with Fire
A Good Day To Die Hard
Bullet To The Head
Jack Reacher
Vehicle 19
Into The White (2012, cu război)
Comedii:
21 & Over
Project X
Movie 43
Sex Drive
The Dictator
Ted

| hummmer a răspuns:

Tu vrei filme sau jocuri?

| gabrielutzadragutza a răspuns:

Blood Diamond, The Avengers, Der Untergang, 9th Company, Cursa Nebunilor astea sunt filme jocuri nu stiu dar poate data viitoare formulezi mai bine intrebarea

| H3li0S explică (pentru gabrielutzadragutza):

Scuze filme voiam dar ma gandeam la alt cevalaughing si am scris jocuri