| alexandraFdh a întrebat:

cine stie cum se numeste actorul din "ala micu"'? raspunsul corect primeste funda big grinbig grinbig grinbig grinbig grin:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| carmina13 a răspuns:

Buna.il cheama MARLON WAYANS.pe net gasesti filmul ca little man.

| alexandraFdh explică (pentru carmina13):

Dar parca era mai mic in filmstraight face in poze arata mai marecrying de ce?

| carmina13 a răspuns (pentru alexandraFdh):

Dap era foarte mic in film dar sigur el este actorul. efecte speciale cred altfel nu imi dau seama cum putea sa il faca asa mic