| ArmY007 a întrebat:

Salut am vazut mai de mult un film Horror si nu stiu cum se mai numeste...
in film era vorba de un copil cu nr diavolului pe ceafa si avea mereu un caine mare si negru lnga el
si la final stiu ca trebuia omorat de tatal lui intr-o biserica... infingand in baiat vreo 12 pumnale sfinte cine a vazut filmul si stie cum se numeste poata sa imi spuna?
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

The Omen.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omen.

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

Nu stiu, dar o sa ma uit si eu la el, pare a fi fain big grin

| ArmY007 explică:

Mersi FadetoBlack acela e dar nu sti unde e paretea 2 din 2006 subtitrat?big grin

Întrebări recente