| Riio a întrebat:

Daca s-ar putea sa imi dati si mie Madagascar 3! dublat in romana nu conteaza daca e download sau daca online de preferat online dar sa fie dublat in romana!

3 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

: http://www.filme.u7.ro/madagascar.html - Hmm cel mai bine e sa il descarci asa cum e pe engleza sau pe ce limba e el si deschide-l cu un program de vizionare care are subtitrare.
SAU
Http://www.filmenoi-hd.net/......d2012.html
Funda?; d

| IuLYaN17 a răspuns:

Daca il vrei dublat in romana lasa-mi un id si iti dau eu linkul.(TPU nu ma lasa sa il postezbig grin).

Răspuns utilizator avertizat