| corina_7558 a întrebat:

deci.cu ceva timp in urma era pe discovery o emisiune in care am impresia ca mergea vinerea de la 12 noaptea.nu stiu cum se numea. da stiu ca era ceva cu insecte care ii piscau pe oameni si oamenii se duceau la doctor deoarece le apareau diferite simtome.cum se numea acea emisiune pentru ca vreau sa aflu.plizz.cine ma va ajuta va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Simona1984 a răspuns:

Buna.
Documentarul respectiv se numeste "Monsters Inside Me" si se difuzeaza (sau se difuza) pe Discovery Channel.
Sarbatori fericite!

8 răspunsuri:
| PoliTm a răspuns:

Monstri din corpul uman.

| PoliTm a răspuns:

Monstri din corpul uman draga love struck.

| PoliTm a răspuns:

Monstri din corpul umanvhappy.

| PoliTm a răspuns:

Monstri din corpul uman. funda?

| PoliTm a răspuns:

Monsters Inside Me = Monstri din corpul uman.

| PoliTm a răspuns:

Caaaacccaaatttt am raspuns primul si ma ignori?

Răspuns utilizator avertizat
| Simona1984 a răspuns:

Buna.
Emisiunea se numeste "Monsters Inside Me".
Numai bine!