| NeGaTiwE a întrebat:

deci, nu stiti daca va aparea sezonul 5 din Prison Break? ori ce stiti zvonuri sau daca ati vazut undeva, mersi+funda

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu va exista sezonul 5.
Există un trailer pe internet, însă este făcut de fani. Producătorii au declarat oficial că serialul s-a încheiat. Acesta a avut 81 de episoade + un film.
Dacă nu ai văzut filmul: http://www.pe.teava.ro/......-subtitrat (șterge punctul după „pe").
Numai bine!

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Se zice ca pe data de 17 aprilie a aparut sezonul 5 dar nu cred ca e aparut in Romania. Cel putin nu gasesc niciunde sezonul 5! Probabil o sa apara cat de curand.
Sa ai o zi frumoasa!