| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca si cand va aparea sezonul 5 din Prison Break? ca am citit undeva ca apare.

5 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

Prison Break will be ending in the Spring of 2009. Unfortunately, there will be no Season 5 of Prison Break.
S-a terminat cu Prison Break, finally.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Pai michael scofield nu a murit? nu cred ca va mai aparea. si mie imi placea serialulsad

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Doar 3?! tin minte ca daca incepeam sa ma uit, ma uitam cam la 7 episoade pe searabig grin

| Aliosha a răspuns:

Nu mai apare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sadsad pff si cat mi-as fi dorit sa apara...tin minte ca luasem toate sezoanele ocupasem 30 de giga memorie pe pclaughing ma uitam la vreo 3 episoade in fiecare seara...rolling on the floor