| unangeaveccoeurcasse a întrebat:

Sall tpu.Imi poate spune si mie cineva care era episodul (nr.) ala(nu l-m vazut prea bine) cand nini si thomas erau blocati undeva si era un foc pe jos si nini lesina si thomas o saruta? (funda si raspuns inteligent)

3 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Scena e la sfarsitul episodului 32.Pentru a vedea episodul 32 cauta pe youtube "Nini Ep.32 Part.1/3"...

| Lipicii a răspuns:

Este episodul 32 mi se pare.thinking Incearca. Oricum e 30 si ceva.

| AlegoRRRia a răspuns:

Era cam la anceput dar nici eu nu prea stiu dear cauta si tu pe net