| yanis10de10 a întrebat:

SALL TPU! Imi zic ai mei(care acum se cearta)laughing) despre un anumit film indian in care tipa din rolul principal se numea RUPA.
Imi povesteau despre ea ca la un moment dat se frige pe fata si i este teama sa se afiseze in public descoperita.STITI CUMVA CUM SE NUMESTE FILMUL?!DAU FUNDITA OFF COURSE

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suflete pereche

| yanis10de10 explică:

BV'O denisok...eu vb serios si tu te amuzi de cu urechile pana la gura...din pacate nu iti dau FUNDA dar iti pot da un nod daca te ajuta!

| yanis10de10 explică:

Multumesc pisy.nu stiu daca la-i dat la zbangheala dar e adevaratul raspuns.:*:X

| yanis10de10 explică:

Un id ai si u skumpo? sa ne cunoastem si noi...:*:X

| yanis10de10 explică:

In apr pe 10 fac 18..snt minor inca!:*:X

| yanis10de10 explică:

Ok...