| kegrtteger a întrebat:

La ce ora apare in America episodul 9 din The Walking Dead?

Răspuns Câştigător
| Bonniie a răspuns:

Episodul 9 apare astăzi în America, la ora 9/8 seara (respectiv 4 dimineaţa în România).
Aici poţi vedea când vor apărea şi următoarele episoade: http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?ref_=tt_ov_epl

7 răspunsuri:
| CreepyBoy a răspuns:

Episodul 9?
A aparut sezonul 7 complet, Man!

| kegrtteger explică (pentru CreepyBoy):

Unde pot sa il vad?

| CreepyBoy a răspuns:

Online sau vrei sa iti spun eu un program cu ajutorul caruia poti vedea multe ilme, unele care abia au aparut

| CreepyBoy a răspuns (pentru CreepyBoy):

Filme

| kegrtteger explică (pentru CreepyBoy):

Un link de la acel site ar fi de folos...

| CreepyBoy a răspuns:

Incearca siteul asta filmehd
Sau asta filme3d
SAU poti lua Kodi, apoi vezi pe YT cum sa bagi EXODUS in KODI, si sa vezi cum functioneaza si poti vedea orice film.

| CreepyBoy a răspuns (pentru CreepyBoy):

Pune.net dupa ele, ca am uitat