| TwixulDrept a întrebat:

Mi-am facut un blog despre/cu filme unde voi posta filme/comentarii despre ele, etc. Ce spuneti va surade ideea? Daca da puteti sa intrati pe blog si sa lasati commuri sau sa imi spuneti ce parere aveti despre el :D
blogu` http://blog-filme.blogratuit.ro/

3 răspunsuri:
| TwixulDrept explică:

Orice filme vizionate de mine sau pe care intentionez sa le vizionez

| cristianorudi7 a răspuns:

Daaaaaa... de care filme?

| CraziNess a răspuns:

Pai da depinde ce filme vei pune mai documenteazate si sa puii filme pe placul tuturor app misto blog laughing) si o sugestie laughing) ar trebui sa pui si trailer-e de la filme laughing) Succes!