| TIBY88 a întrebat:

mufasa din regele leu a murit?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| CherryLove a răspuns:

Din pacate da... daca te-ai uitat la Lion King era scena in care Mufasa zacea mort iar ala micu venise langa el si striga " tataaaa " :[

| ayosmdk a răspuns:

Da...
Mufasa moare
Simba ii ia locul ca rege... apoi are si el o familie
Fata lui o sa se indragosteasca de o ruda de a unchiului lui Simba...
Pana la urmatotul se termina cu bine happy

| IasMin1 a răspuns:

Da.Merita pentru ce i-a facut lui Simba. Funda?

| Ciufulituuu a răspuns:

Mdap...a murit dar pana la urma piciu la omorat pe unchiu`so... si totul e bine pana la partea a doua laughing

| mutulica73 a răspuns:

Da! A murit din vina unchiului lui Simba, puiul lui MUfasa, dar pana la urmaurma SIMBA l-a omorat pe unchiul lui.