| SobOlandez a întrebat:

happy
Saptamana asta sunt simularile pentru BAC si avem cateva zile libere si as vrea sa ma uit la niste filme laughing am vazut Sherlock Holmes 1, 2, The Iluzionist, Numere Fatale, Codul lui DaVinci, Jaful Perfect si altele...
Mai stiti ceva filme de genul asta: mister, thriller, crima, magie... ceva imbinatie dintre cele amintite de mai sus big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

21 (2008),Angels & Demons (2009),In Bruges (2008),Broken City (2013),Awake (2007)

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Red Lights
The Departed
The Shutter Island.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murder by numbers
Jocuri stranii(Strange games)

| scary7 a răspuns:

E un serial Sherlock(2010) e super