| viorezu a întrebat:

Va salut ce filme mai stiti gen: Matrix, Star Wars, Jocurile foamei din astea de acctiune sa ceva mister ca numere fatale seriale ca V si daste funda

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Cei 4400
lost
prison break
john doe
flash forward
cougar town
fringe
caprica
sanctuary
eureka
deadwood

si ar mai fi.
(le poti gasi pe 990 (.ro) la sectiunea seriale. am scris asa ca altfel nu ma lasa big grin)

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Multumit?
Merit funda?winking thumbs up

2 răspunsuri:
| Şarap a răspuns:

Actiune: The Avengers, Batman Begins, The Dark Knight, The Dark Knight Rises, Pacific Rim, X-men, Iron Man, Spider Man, Man of Steel

Mister: The sixth sense, Inception, The Prestige, Shutter Island, Identity, V for Vendetta, The Illusionist, The Others