| asdfghjhghkjj a întrebat:

si mai ales fanilor animewinking care vi s-a parut cel mai frumos anime(romantic)? ce imi puteti recomanda? happy

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Inu x Boku SS

| asdfghjhghkjj explică (pentru DayByDay):

Pare interesant happy vedem daca ai primit funda dupa primele 2 episoadewinking

19 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Itazura na Kiss.

| asdfghjhghkjj explică (pentru DayByDay):

Si oe acela l-am vazut rolling on the floor altele nu mai stiti?

| DayByDay a răspuns:

Ok ^^ uite inca cateva :

Card Captor Sakura
Rizelmine
Saikano
Hayate No Gotoku
Bokura Ga Ita
Kamichama Karin
Full Moon Wo Sagashite
Ichigo 100%
Kamikaze Kaitou Jeanne
Kimikiss Pure Rouge

| asdfghjhghkjj explică (pentru DayByDay):

Bravo ^^! imi place animeul pe care mi l-ai recomandat => FUNDAwinking

| DayByDay a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Vizionare placuta atunci big grin

| DakotaRoyse a răspuns:

Nana, Vampire Knight.
mă rog, dacă mă întrebi pe mine, Junjou Romantica a fost de nota 10 laughing dar e ceva mai. diferit tongue

| asdfghjhghkjj explică (pentru DakotaRoyse):

Nana si vampire knight am vazut, dar la ce te referi cand spui ca acela e mai diferit?

| asdfghjhghkjj explică (pentru DakotaRoyse):

Stai asa, si pe acela l-am vazut rolling on the floor e cu homo...

| irbis a răspuns:

Toradora, Clannad. Doar cateva din cele mai bune. (P.S. Inu x Boku SS nici nu se compara)

| asdfghjhghkjj explică (pentru irbis):

Scuze ca te dezamagesc, dar pe acelea le-am vazut tongue laughing

| irbis a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Atunci poate Kimikiss Pure Rouge, Myself; Yourself, Kimi ga Nozomu Eien, Shuffle!

| asdfghjhghkjj explică (pentru irbis):

Wow, nu am vazut nici unul dintre astea si tocmai am terminat acel anime, deci... poate am sa incerc happy

| asdfghjhghkjj explică (pentru irbis):

Scuze, dar nu imi plac, sunt plictisitoare crying

| irbis a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Alea sunt strict romance. Astea nu: Acchi Kocchi (! moe overkill!), Chihayafuru, Gosick, Bakemonogatari (aici sunt multe jocuri de cuvinte asa ca trebuie sa intelegi un pic de japoneza ca sa intelegi complet, dar chiar si fara e un anime din cele mai bune)

| ElenaABC a răspuns:

Romeo si Julieta. Mi-a super placut :d