| MadalinLoveMzq a întrebat:

spuneti-mi si mie un film de actiune de 2ore sau mai mult...sa fie ceva de gen cu masini impuscaturi si etc...hee hee

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

Incearca astea : Snitch, Gangster Squad, The Host (Magnific filmul, l-am vazut la cinema ), Thunderstruck sau Oblivionbatting eyelashes Astea mi-au trecut prin minte momentan. funda?happy

| MadalinLoveMzq explică (pentru Anca2999):

Thx The Host a fost belea...nu chiar ce ma asteptam dar foarte frumosbig grin

| Anca2999 a răspuns (pentru MadalinLoveMzq):

Ma bucur ca ti-a placut, daca vei avea ocazia sa-l vezi si la cinema, numai cand stai in scaun si auzi efectele de sunet ti se face pielea de gaina! Pe alta data laughing wave

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

A Good Day To Die Hard(2013)

| beastboy84 a răspuns:

Uita-te la Death race 1, 2