| AnneAlly a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un desen animat mai vechi,ceva cu niste croissante, parca in venetia...imi amintesc doar ca era unu cu o masca si cu pelerina nergea care mergea prin canalele din venetia cu barca. FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| nastasevioleta a răspuns:

Marco & Gina:d

| AnneAlly explică (pentru nastasevioleta):

Asa e...uuu, mersi mult.3 zile m`am chinuit sa imi amintesc.le adoram cand eram mica :*

2 răspunsuri:
| nastasevioleta a răspuns:

Ce imi mai placeau desenele astea, de aceea am stiut sa iti raspund, au fost preferatele mele:d sper ca ti-am fost de ajutor