| christina_1796 a întrebat:

Dau funda! Cum se numeste un desen animat vechi cu un televizor sau radio stricat care bazaia si care vorbea si trimitea indicatii. Era parca si o familie pe care o trimitea in diverse locuri. Stiu ca suna prostesc dar chiar nu imi amintesc mai mult.

3 răspunsuri:
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Sa stii ca radioul nu vorbea singur ca nebul, dar era o ruda din cea avea sa vina (intelegi tu, bine da). era traznita

| Crisss22 a răspuns:

Cumva familia simpson?

| AdytzuDaniel a răspuns:

Eu cred ca este Familia Mezga stiu ca asa era ca in descrierea ta cu un radio si mai situ eu ce sper sa te ajute