| kegrtteger a întrebat:

Stiti vreun serial cu zombie ca The Walking Dead? Adica descpre apocalipsa zombie,un grup de oameni care incearca sa supravietuiasca, acestia gasesc/isi fac o tabara.In afara de Fear the walking dead si Z Nation.

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Death Valley
Helix
Bite me
Dead set
In the flesh
I Zombie

Sper ca ti-am fost de ajutor laughing

| Lusca1995 a răspuns:

IZombie e interesantwinking

| norbylovesyou a răspuns:

Seriale nu stiu dar uita-te la filmul World War Z cu Brad Pitt ca e cam aceeasi chestie

| DoneZORgane a răspuns:

Nu cred ca a mai fost cineva inspirat sa faca asemenea seriale, poate doar prin Coreea, unde se face un serial din orice.