| Noone09 a întrebat:

vreau niste motive pentru care. Naruto nu este un anime deloc bun fara sens etc

5 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

De ce? Te sfadesti cu mamy09876 si ai nevoie de argumente? Mie unicul lucru ce nu prea mi-a placut la inceput este faptul ca luptele le lungeau prea mult, pe vreo 8-10 episoade, insa cu timpul am inceput sa-l vad ca un avantaj, pentru incorporau mai multe detalii si "backstories" interesante despre fiecare personaj din lupta, plus nu voiam ca animeul sa se termine. Mi-a placut foarte mult, nu inteleg de ce ai fi contra lui?

| Noone09 explică (pentru 393Dan):

Am un prieten care mi-a zis ca e f bun ca nu am ce sa-i zic

| Gabriel9707 a răspuns:

Nu poti spune neaparat ca animeul este fara sens, dar totusi niste motive pentru care nu este foarte bun ar fi toate acele fillere.

| Hata14 a răspuns:

Nu as spune ca e fara sens, ideile sunt destul de bune, evidentiaza lumea relata doar ca personajele poseda o cantitate mai mare de putere, viteza, rezistenta etc.

| GeorgeBG a răspuns:

Naruto e un anime foarte fain singuru ' lucru care nu mi-a placut la el a foat ca dadea prea multe filere!