| Lipsa47 a întrebat:

Vreau si eu un anime misto, gen Naruto sau Bleach big grin

7 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Doamne. Ce animeuri putine ati spus si voi. ok iti spun eu deci :Toriko,One Piece,Soul Eater, Fairy Tail, Ao No Exorcist, Hellsing(asta-i putin de groaza dar e prea tare), Yu Yu Hakusho, Dragon Ball Z(ti-l recomand din tot sufletul pasta)/Dragon Ball /Dragon Ball Gt, Full Metall Alchimist / Full Metal Panic, Blood + / Blood C, Afro Samurai, Beelzebub(mori de ras la asta laughing) ), D.Gray Man(mie sincer nu prea mi-a placut), Hell Girl, Inuyasha, Samurai angrysi asta e tare! ), Vampire Knight (cred ca iti dai seama dupa nume). Deci sper ca ti-am facut ziua bucuroasa, dar daca vrei mai cauta si tu pe deseneanime.ro ca nu te doare mana happy.

| Bєshka a răspuns:

Pai eu iti spun un anime cu lupta dar e putin si yaoi.Togainu no chi.

| Laura0 a răspuns:

Vampire knight

| Ciq a răspuns:

One Piece, Fairy tail, Gintama.

| LittlePunk a răspuns:

Incearca Soul Eater -Secera Mortii, FullMetal Alchemist.

| catpaws a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti alegi tu anime-uri dupa gen. Intra aici: http://www.animefreak.tv/browse. Poti selecta doar cate trei genuri pe cautare, insa gasesti mai usor ce iti place.