| Kluwwww a întrebat:

vreau sa imi spuneti si mie cum se numea filmul asta a fost o femeia cred ca regina sa ceva de genul si ea a fost atacata avea un copil mic si in cele din urma cand aproape sa fie invinsa a luat copilul si la pus intr-un cos si la pus pe apa si copilul erea mereu aparat de o cobra! si inca ceva copilul purta la gat un talisman cu un sarpe la gat mers mult funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Seducatorul a răspuns:

Fiul nilului sau printul Nilului, cam asa ceva, nu mai tin minte!
Il deadea pe ProTV!

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Inelul Nibelungilor --- IUBESC FILMUL big grin