| AspeedW a întrebat:

vreau si eu un link de unde as putea filmul Role Models din 2008 sau Prieteni Model cu mai multe variante de download adica Link de Download Filebox...
P. S: Preferabil ar fi sa aiba si link de la Damp.ro si sa fie cu tot cu subtitrare
Si nu dati linkuri ca sal fad online
Dau Funda

Răspuns Câştigător
| alina_2722 a răspuns:

Buna! uite link de pe ghinionist.ro: http://www. ghinionist.ro/? s=role+models&x=0&y=0 dai pe imaginea filmului si te duce la linkul de descarcare, care e de tipul dump.ro