| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din CLUJ: De unde din Cluj as putea sa imi iau un incarcator universal pentru laptop sau un incarcator de Toshiba (model L300)? Stiu doar de Emag, dar nu sunt sigur daca au pe stoc si vreau sa am mai multe variante. Nu vreau sa imi dati linkuri de magazinuri online. Multmumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Pai daca sti ca au cei de la eMAG atunci nu vad care e problema cu stocul tongue
intra pe emag.ro si vezi acolo daca este pe stoc sau nu.
bineinteles poate aparea pe site dar de fapt sa nu il aiba pe stoc cum am patit eu acum 2 luni cu ei dupa care am anulat toata comanadatongue
oricum te suna ei sa confirmi comanda si atunci daca nu este pe stoc iti vor spune.

| alonet a răspuns:

Reparal pe cel care il ai daca il mai ai ars sau ceva de genu, pe memorandumului 8 cauta pe tavi sa ti-l repare sau poti cauta pe okazii de vanzare second hand ca e mai bun pretu