| Mariusica369 a întrebat:

Sall tuturor.Imi puteti spune care este ultimul episod naruto shippuuden scos pana la ora actuala? eu m-am oprit la ep 209 (asta acum ceva timp) si am auzit ca au mai scos episoade noi. Daca nu va suparati, as vrea sa mai stiu cate episoade credeti ca s-ar mai putea face.Multumesc!

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Ultimul episod este episodul 223. Il poti vedea online subtitrat pe: www.anime.kage.ro
Mai sunt multe episoade din "Naruto Shippuuden". Manga este cu mult inaintea animeului si este departe de a se termina. Poti
vedea manga aici: ww.anime.kage.ro

| Sayoko a răspuns:

Da au mai scos. in total sunt 226 de episoade. acum, ultimul episod adaugat este 223 si daca vrei sa vezi uite aici un site pe care ma uit si eu http://anime.kage.ro/anime/naruto/