| strategicul9 a întrebat:

Sall vreau si eu niste filme cu adolescenti adica stiti despere ce vorbesc den filmul ala Sex Drive (cu scene de sex ps sa nu para ca sunt obsedat)Filme cu sex si de comedie va rog mult ca in multimul timp nu prea am la ce sa ma uit

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

21 & Over
Project X
Superbad
Mardi Gras:Spring Break
Van Wilder: Freshman Year
Hot Rod
Road Trip
How High

8 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Incearca LOL, varianta din 2008.

| Cosminovici18 a răspuns:

Miss March sau American Reunion!

Incearca serialul Skins UK, este absolut genial! Ca film iti recomand 40 years virgin! Vizionare placuta!

| Andeuta a răspuns:

EuroTrip
PeachPerfect
Not another teenager movie
Project X
Easy A
Cruel Intentions 1, 2, 3
Si seria American Pie in cazul in care nu le.ai vazut deja. Vizionare placuta.

| smax11223 a răspuns:

Project X

| OanaBeautiful a răspuns:

Uite un link care sper sa te ajute : http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-comedii-sexy/
Vizionare placuta :D

| hippiesoul101 a răspuns:

American pie