| Iamal a întrebat:

Sall vreau si eu niste seriale in gen Chuck; Teen wolf...cat mai multe

Răspuns Câştigător
| misuh2710 a răspuns:

Fii atent la mine. Eu am urmărit Teen Wolf e serialul meu favorit. Dacă ai avut şansa să îl vezi şi ţi-a placut, poti sa vizionezi :

- The Secret Circle
- The Vampire Diaries
- Awkward
- Supernatural
- Pretty Little Liars.

Sunt toate super, în special The Vampire Diaries, câstigă in fiecare an best Actor si best Fantasy. happy

3 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

-Dexter
-Medium
-Prison Break
-CSI

| trazz994 a răspuns:

Nu stiu exact acele seriale, dar dupa nume as zice ca sunt oleaca horror asa ca eu iti propun supernatural... Te faci oleaca pe tine in primele sezoane dar dupa te obisnuiesti si sti cand sa-ti ichizi ochii si sa-ti astupi urechilewinking E super serialul...

| Iamal explică (pentru trazz994):

Sunt la zi...astept sa apara noul sezon la supernatural big grin