| Starring a întrebat:

Sallut caut si eu un Film animat care l-am vazut mai de mult doar ca nu mai imi trece prin minte acel desen si as avea nevoie de un raspuns cat de repede posibil este vorba despre:
Un baiat parca care se urca la o o epava(barca) zburatoare...
si cauta o comoara cu niste pirati
stiu ca acel baiat stia ceva despre comoara de aia
nu stiu cum sa va explic mai bine
sper ca cineva stie

3 răspunsuri:
| 220V a răspuns:

Cauta One Piece

| Starring explică (pentru 220V):

Nu e altfel...asta e ceva de genu chinez ce am zis eu e ceva cu pirati si cu un baiat...cu niste pirati cu corabi zburatoare

| Starring explică:

Nu eu vreau altfel de desen animat asta e ceva chinez
ce am speficiat mai sus e ceva de genu cu un Baiat si cu corabi zburatoare...