| anonim_4396 a întrebat:

Sallut! Deci era mai demult pe Animax un desen animat cu niste masini si motociclete care se transformau in dinozauri si invers si mai era un baiat care isi gasea fratele si era ceva cu 2 sabii sau ceva de genu. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ala cu masini ce se transformau in animale se numea Beastwars-Transformers. Mai tin minte serialul Infanteria Stelara si ceva foarte vag despre altele, dar nu-mi amintesc despre astalalt de care zici tu. Poate mai tarziu.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Si ce vre sa stii despre ei?

| TheDarkNightWolf a răspuns:

Cum se numeste serialul