| danut222 a întrebat:

Sallutare,caut niste seriale cu noroc gen un tip norocos intra in caziono si castiga sau un trisor...care intra in cazinouri etc si castiga bani multi. si film si serial e bun care imi da cele mai multe seriale sau filme gen cu cazion de ex serial ca las vegas doar ca la las vegas nu gasesc subtitrari bune care aveti subtitrari bune la las vegas imi dati si mie va rog ofer funda

deci care imi da cele mai multe seriale/filme cu cazino etc are funda!

2 răspunsuri:
| piciux23 a răspuns:

Uita-te la white collar pe vplay

| sax15tag a răspuns: