| Ana1998 a întrebat:

Sallz!happy Imi puteti spune va rog pe ce site as putea vedea episodul din seara asta 7 noiembrie din pariu cu viata? Va raman datoare!
Dau Fuditsa!happy

Răspuns Câştigător
| smekerul000 a răspuns:

Daca raspund bine dai fundita plz? potii sa le dai pe saitul lor www.pariucuviata.com sau ro. fundita?

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Pe voyo.ro dar trebuie platit pentru a-l putea vedea anticipat

| danielag88 a răspuns:

Pe http://www.cool-itv.net/ dar trebuie sa instalez un program intai si poti sa vezi orice program gratis.