| Tasya05 a întrebat:

Sallz TPU!
Cine poate sa imi dea si mie linkul filmului,, Justin Bieber Never say never " online? plss! Multumesc!kiss

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu exista online. Ieri s-a lansat DVD-ulwinking Du-te si cumpara-l sau asteapta 200 ani pana apare si la noi la cinema oh go on

@seeby El apare pe tot parcursul filmului. Din moment ce este despre el oh go on

| mdany a răspuns:

Deci serios acuma.Sinteti chiar nebuni sau avti un deficit mintal astia super fanii la copilu ala? Din mesaje citesc ca va certati pentru biberon si etc.Dao naibii de treaba.Mai lasati netu ca va distruge circuitele si ajungeti sa mancati din farfurii JB.Si nu mai pune intrebari din astea ca toti o sa te. asa.Ia frumos netul si cauta, decat sa te faci de ras.O zi buna.

| sebbyS a răspuns:

Filmul se numeste " Never Say Never ". nu stiu dc il incluzi si pe biberon in film... el nici macar nu joaca.