| Atotstiutorul a întrebat:

Vreau si eu un link pentru vizionarea filmului Never Say Never cu Justin Bieber, neaparat HD, minim 720.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Biberon joaca si-n filme?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Pwp: Din pacate da crying...
Filmul lui biografic, vai ce sa spun, e ceva gen Lady GaGa, oricum tot pe-acolo sunt, la etapa inferioara rolling on the floor))!
@Atotstiutorul: A aparut pe 11 de-abia in cinematografe rolling on the floor)). Mai asteapta si tu.

| winchesters a răspuns:

Nu a aparut inca.

| thegreatgatsby a răspuns:

LOL. Deabia a aparut ieri in cinema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incepe prin a-ti da foc, daca se poate, impreuna cu bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa faci un gest nobil pentru omenire, Gandeste-te la asta!