| SullyAnne a întrebat:

Exista extraterestri deghizati in oameni care traiesc printr noi?straight face

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da.mai mult ca sigur laughing

| mami a răspuns:

Incearca si bate pe spate pe fiecare trecator si la care auzi sunet metalic ala este extraterestru
ha ha ha

| Veverixxu a răspuns:

Nu.
Au existat mai multe studii dea lungul anilor, dar foarte putine rezultate au fost publicate.
Re vista TERRA are cate ceva despre aceste studii, dar cu siguranta extraterestri printre noi

| xamix a răspuns:

Ce intrebare stupida, poate esti u si nu stii rolling on the floor nup nu cred

| EnterSandman a răspuns:

Mie greu sa cred ca intr-un univers asa de mare,putem fi singurele fiinte inteligente,mai mult ca sigur exista extraterestri,este logic daca te gandesti bine,atatea planete si atatea galaxi,si noi putem fi singuri?,e imposibil,asteptam pana ne contacteaza ei, sau... poate ai gasim noi pe ei, mai sti?
dar printre noi...asta chiar nu stiu ce sa cred, ori ce e posibil, nu-i asa?

| Th3Unknown a răspuns:

Nu trebuie sa se deghizeze ca sa stea printre oameni...pot pur si simplu sa treaca in alta dimensiune care pentru noi este invizibila si astfel... Voila! Poate fi posibil big grin

| Alex_9631 a răspuns:

Nu cred ca exista tranfsormati in oamenilaughing.
Dar cred ca exista, foarte multe cazuri mi s-au intamplat cu obiecte neidentificate, unele chiar m-au speriat, desi mie imi place sa vad. Sunt genul care ma uit pe cer, mult timplaughing. am vazut si cazuri care sunt pe cer, cu lumini care palpaie la fel, 3 ozn-uri care se miscau haotic pe cer, sau ah mi-am amintit, chiar o sa radeti la asta, dar a fost adevarat:
Eram in fata blocului si cum noua ne placea sa vorbim de sfarsitul lumii( acum 1-2 ani cand toata lumea era cu asta in cap), stateam toti la scara si discutam,eram cu o minge in fata blocului, deodata,culmea, chiar eu vad cum se apropie o bila de foc, parca era soarele ce se apropia,dar nu era,era in alta directie,spre apus,
oricum avea o culoare portocalie, si se apropia foarte repede, adica se marea, in 2-3 minute era extrem de mare, ne gandeam ca o fi vreun meteorit, si se va stinge, n-a fost, deodata si-a miscat directia foarte brusc inspre dreapta, si asa mare cum era a disparut deodata.
Eu cand le-am zis la astia ca vine ceva inspre noi, nu credeau cand au vazut,mai ales un vecin, care e la politia de frontiera, el zicea ca nu crede ca poate fi sfarsitul lumii, cand a vazut, iti spun sincer nu a deschis gura cat a fost obiectul ala pe cer.
S-a intamplat vara pe la orele 5-8 cand era lumina afara, soare, nu ploua, nu erau nori, nimic.
Asta mi-a ramas marcat in minte cel mai tare.

| aiyda_2071 a răspuns:

Cu siguranta ca nu exista extraterestri

| curaj1 a răspuns:

Extraterestri exista dar nu sunt dechizati laughing iar acele "o.z.n" sunt de fapt noile iventii ale oamenilor dar nu sunt ale extraterestrilor happy