| Ambrus a întrebat:

A inregistrat cineva serialul "Los Serrano" de pe kanal D. Daca da, va rog sa-mi dati un mesaj privat, o sa platesc pentru fiecare serial inregistrat(cu subtitrare in romana ) sau daca cineva are subtitrarile, o sa platesc pentru ele. Deci un mesaj priva va rog. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le am eu.id meu danut_boss14@yahoo.com si vb mai multe

4 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Poi nu stiu ce sa iti zic...nu trebuie neaparat sa platesti daca as fi avut-o ti-as fi dat-o dar asa nu stiu ce sa faci. Poi cauta si u p net seriale online poate iti gasesti serialul acolo si nu mai trebuie sa platesti. Dar doar de curiozitate, cat platesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ma numesc Stefan si as vrea sa vb mai multe despre serial pe id-ul meu. Daca esti interesat intra pe acest id:stefanalexandru92.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma in *** vezi ca esti JEGOS BULANGIUNE intra pe id u asta sunt suk_de_cand_mama_ma_facut2011

| Ambrus explică:

Pai, filmele le am. Se gasesc pe net. Dar am nevoie de subtitrare la ele. 5 euro pe subtitrare.